Dedektif Gibi İz Sürdü, Öpüşen Heykellerden Aldatıldığını Anladı! Ali&Nino Boşanması, Ünlü İş İnsanına Pahalıya Patladı

İzmir’deki Happy Moon’s restoranlarının sahibi Zülküf Dakın’ın eşi Ece Dakın, dedektif gibi iz sürdü, aldatıldığını belgeledi, boşanma davası açtı.

ANAHTARLIKTAN ŞÜPHELENDİ

Yeni Asır’dan Fatih Şendil’in haberine göne Gürcistan’ın simgelerinden olan Ali&Nino heykelinin bulunduğu anahtarlıktan yola çıkılarak başlayan süreç, boşanma davası açılmasıyla noktalandı.

Kocasının anahtarlığından şüphelenen bir çocuk annesi Ece Dakın, eşi Zülküf Dakın’ın kendisini aldattığına yönelik araştırmalara başladı.

Boşanma davası süreci, Gürcistan’ın simgelerinden Ali&Nino heykelinin bulunduğu anahtarlıktan başladı.

Kocasının anahtarlığından şüphelenen bir çocuk annesi Ece Dakın, eşinin kendisini aldattığından şüphelendi.

Araştırma yapan Ece Dakın, eşinin telefonunda psikolojik danışman olarak kayıtlı kadının aslında eşinin yasak aşkı olduğunu tespit etti.

İrina Irmak Bahar Pulat isimli kadının eğitim masraflarından, çeşitli ödemelerine kadar olan masraflarının eşi tarafından yapıldığını tespit eden Ece Dakın, boşanma davası açtı.

Ece Dakın, kocasından 10 milyon lira maddi, 10 milyon lira manevi olmak üzere toplam 20 milyon lira tazminat talep etti.

HÜZÜNLÜ BİR AŞK HİKAYESİ

ALİ ve Nino heykelinin hikayesi, Azerbaycanlı bir Müslüman olan Ali Khan Shirvanshir ile Gürcü bir Hristiyan olan Nino Kipiani arasındaki maceralı aşkı anlatır. Aynı zamanda Azerbaycan’ın Sovyetler Birliği’nden bağımsızlığını kazanmasının öncesindeki tarihi ve kültürel olayları simgeleyen heykelde, sürekli hareket eden bir kadın ile bir erkek bedeni 10 dakikada bir yeniden ayrılıp kavuşarak, o imkansız aşkı simgeler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x